تعمیر خودرو

تعمیرگاه تکنیک

تعمیرگاه تکنیک پیشرفته ترین تعمیرگاه خودرو

با خیال راحت تعمیر خودرو خو د را به ما بسپارید

تعمیر خودرو یکی از دغدغه های اصلی هر راننده ای است. با توجه به هزینه های زیادی که این روز ها خودرو ها بر دست صاحبانشان می گذارند، نیاز به یک تعمیرگاه حرفه ای که مشکل خودرو را به خوبی تشخیص دهد و از طرفی هم خودرو را به بهترین شکل تعمیر کند تا دوباره نیاز به  تعمیر مجدد نباشد، حس می شود.

استفاده از لوازم یدکی اورجینال و با کیفیت نیز یکی از الزامات تعمیر خودرو می باشد و مجموعه تکنیک با رعایت این موضوع در کنار تعمیرکاران حرفه ای  توانسته بهترین خدمات را به مشتریان گرانقدر خود ارائه دهد. 

برای دریافت خدمات تعمیر انواع خودرو ایرانی و خارجی در غرب تهران می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید…

خدمات تعمیر خودرو بصورت فنی و مهندسی

مکانیکی خودرو

مکانیکی انواع خودرو در تعمیرگاه تکنیک کاملاً مهندسی و با استفاده از ابزار و قطعات تخصصی انجام می شود. خدمات مکانیکی شامل اکثر برندهای مطرح ایرانی و خارجی خودرو مثل : سایپا ، ایران خودرو ، لکسوس ، بنز ، بی ام و ، تویوتا ، هیوندا و… می باشد.

جلوبندی سازی

خدمات جلوبندی سازی در این تعمیرگاه شامل سرویس جلوبندی، تنظیم زاویه‌ چرخ‌ ها و رفع لاستیک سایی، تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن‌ ریزی و … می باشد. در این مجموعه خدمات جلوبندی و تعمیر سیستم تعلیق خودروها توسط افراد متخصص انجام می شود.

تعمیر گیربکس اتوماتیک

خدمات تعمیر انواع گیربکس اتوماتیک، الکترونیک تیپ ترونیک، استپ ترونیک، CVT، استرونیک و … یکی دیگر از تخصص های تعمیرگاه تکنیک می باشد. این خدمات شامل تعمیرات اساسی و یا تعویض گیربکس، تعمیرات ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه‌ تعویض دنده‌ ها و گاز هرز و… می باشد.

دیاگ تخصصی

انجام خدمات دیاگ تخصصی توسط دستگاه دیاگ با قابلیت تشخیص مشکلات برقی خودرو، سنسور های حیاتی خودرو مانند سنسور اکسیژن، سنسور کاتالیزور، سنسور ABS و اگر خودرو اتومات باشد قابلیت خواندن پارمترهایی مرتبط به گیرباکس خودرو مانند فشار روغن گیرباکس که برای تشخیص سلامت گیربکس بسیار با اهمیت و حیاتی است

تمامی خدمات تعمیر انواع خودرو در تعمیرگاه تکنیک به صورت کاملا تخصصی صورت می گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشماسان ما در تکنیک کار در ارتباط باشید...