تعمیرگاه تخصصی خودروهای چینی

تعمیرگاه تخصصی خودروهای چینی

مدیر سایت

خودروهای چینی همانند هر خودرو دیگری ممکن است با گذر زمان و عدم استفاده صحیح، دچار مشکل شوند؛ استفاده نادرست، عدم تعویض به موقع قطعات، استفاده زیاد و … می‌توانند باعث بروز مشکل در خودرو شوند و در نهایت، ماشین نیاز به تعمیرگاه پیدا کند. در این مقاله ما به معرفی تعمیرگاه تخصصی خودروهای چینی می‌پردازیم.

 

تعمیرگاه تکنیک؛ تعمیرگاه تخصصی خودروهای چینی

تعمیرگاه تکنیک به عنوان بهترین تعمیرگاه خودرو خارجی در ایران به شمار رفته و به عنوان بزرگترین تعمیرگاه تخصصی خودروهای چینی نیز شناخته می‌شود؛ این تعمیرگاه از تعمیرکاران بسیار متخصص و مجربی برخوردار بوده که این افراد می‌توانند هرگونه مشکلی را در ماشین‌های چینی عیب یابی و تعمیر کنند.

همچنین تعمیرگاه تکنیک، بروزترین و حرفه‌ای‌ترین ابزارآلات تعمیر خودرو را در اختیار تعمیرکاران خود قرار داده و به همین دلیل، این تعمیرکاران می‌توانند خودرو چینی شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعمیر نمایند.

 

چه زمان به تعمیرگاه تخصصی خودروهای چینی مراجعه کنیم؟

زمان مراجعه به تعمیرگاه تخصصی خودروهای چینی

در صورتی که صاحب یک ماشین چینی هستید و ماشین شما دچار مشکلات زیر شده است، باید به تعمیرگاه تکنیک مراجعه کنید:

1. سوختن و از کار افتادن لامپ‌ها

سوختن لامپ‌های ماشین یک خرابی بوده که اکثراً ماشین‌ها با آن مواجه شده‌اند؛ درست است که این خرابی در روز هیچ خطری ندارد ولی در شب، این مشکل بسیار خطر آفرین خواهد بود؛ در صورتی که لامپ‌های جلو یا عقب خودرو دچار مشکل شوند، رانندگی بسیار سخت و حتی در برخی موارد، غیر مجاز خواهد بود، چرا که راننده دید کافی نداشته و ممکن است منجر به تصادفات خطرناک شود.

همچنین به هنگام ترمز نیز چراغ‌های عقب روشن نشده و ممکن است رانندگان پشت شما، متوجه کاهش سرعتتون نشوند و تصادفات شدیدی رخ دهد. در صورتی که شما صاحب یک خودرو چینی هستید و دچار این مشکل شده‌اید، می‌توانید جهت رفع آن به تعمیرگاه تکنیک که یک تعمیرگاه تخصصی خودروهای چینی می‌باشد، مراجعه نمایید.

 

بیشتر بخوانید: جلوبندی سازی در شهریار

 

2. برآمدگی‌های غیرعادی لاستیک‌ها

با گذر زمان و نازک شدن لایه‌های لاستیک‌های ماشین، ممکن است هوا به داخل این لایه‌ها نفوذ کرده و باعث برجستگی برروی لاستیک‌ها شود؛ این برآمدگی‌های غیر عادی در سطح لاستیک‌ها، بسیار خطرناک بوده و ممکن است باعث ترکیدن لاستیک‌ها نیز بشوند.

ترکیدن لاستیک به هنگام رانندگی یکی از خطرناک‌ترین مشکلاتی است که سریعاً باید رفع شود؛ تعویض لاستیک‌های خودروهای چینی بهتر است به دست تعمیرکاران ماشین‌های چینی صورت بگیرد؛ شما می‌توانید مشکل برآمدگی لاستیک در خودرو چینی خود را در تعمیرگاه تخصصی تکنیک رفع کنید.

 

تماس با تعمیرگاه تکنیک: 02165259636

 

3. صدای غیرعادی از تسمه‌های موتور

قطعات داخل موتور خودروها، با استفاده از تسمه به یکدیگر متصل هستند و این تسمه‌ها هستند که باعث می‌شوند تا این قطعات به صورت منظم و مداوم به کار خود ادامه دهند؛ در صورتی که تسمه‌های موتور با مشکلاتی نظیر شل شدگی یا ترک خوردگی مواجه شوند، عملکرد قطعات مرتبط با آن تسمه نیز دچار مشکل خواهند شد و به درستی کار نخواهند کرد و در نتیجه، عملکرد موتور خودرو مختل خواهد شد.

صاحبین خودروهای چینی، در صورتی که حس می‌کنند موتور خودرویشان دچار مشکل شده است، باید سریعاً جهت عیب یابی و در صورت نیاز، تعمیر موتور به تعمیرگاه تخصصی خودروهای چینی مراجعه کنند تا از بروز صدمات جدی به موتور جلوگیری شود.

4. خارج شدن دودهای عجیب از اگزوز

خارج شدن دودهای عجیب از اگزوز

وظیفه اگزوز ماشین‌ها، خارج کردن گازهای تولید شده ناشی از احتراق در موتور می‌باشد؛ در صورتی که یکی از سیستم‌های موتور ماشین دچار مشکل شوند، باعث خواهد شد که اگزوز خودرو، دودی با رنگ غیر طبیعی را خارج کند؛ سیستم موتور خودرو در اثر خرابی ممکن است باعث تولید دودهایی به رنگ سفید، سیاه و آبی بشوند که نباید از کنارشان به سادگی گذشت.

تعمیرکاران تعمیرگاه تخصصی ماشین‌های چینی می‌تواند به بهترین نحو و در سریع‌تر زمان ممکن، خروج دود غیر عادی در خودروهای چینی را رفع کنند.

5. مشکل در تعویض دنده

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است خودروهای چینی یا هر خودرو دیگری با آن مواجه شوند، عدم تعویض صحیح دنده می‌باشد که اکثراً در ماشین‌هایی با گیربکس‌های دستی دیده شده است. در صورتی که کلاچ ماشین تنظیم نباید یا سطح روغن گیربکس، کاهش پیدا کرده باشد، می‌تواند باعث شود که دنده خودرو به درستی تعویض نشود یا به سختی جا برود.

در صورتی که صاحب یک ماشین چینی هستید و با هر یک از مشکلات بالا یا هر خرابی دیگر در خودرو خود مواجه شده‌اید، بهتر است در اصرع وقت به تعمیرگاه تکنیک که بزرگترین تعمیرگاه تخصصی خودروهای چینی و بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در تهران می‌باشد، مراجعه کنید تا از بروز مشکلات بیشتر و اتفاقات خطرناک، جلوگیری کنید.

نتیجه گیری

خودروهای چینی همانند هر خودرو دیگری با گذر زمان، استفاده مداوم یا استفاده نادرست، دچار مشکل خواهند شد و به تعمیر یا تعویض قطعات نیاز پیدا خواهند کرد. تعمیرگاه تخصصی تکنیکار از مهندسان مجرب و متخصصی برخوردار بوده و توانسته است با ارائه بهترین خدمات تعمیر ماشین‌های چینی، به عنوان بهترین تعمیرگاه تخصصی خودروهای چینی در ایران شناخته شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، توسط شماره زیر با تعمیرگاه تخصصی تکنیک کار، تماس حاصل نمایید.

تماس با تعمیرگاه تکنیک: 02165259636

مقالات مرتبط

دیدگاه
0 نظر تاکنون ارسال شده است