تعمیر گیربکس اتومات در شهریار

تعمیر گیربکس اتومات در شهریار

مدیر سایت

گیربکس‌های اتومات که با نام جعبه دنده خودکار نیز شناخته می‌شوند، یکی از مهم‌ترین قطعات در بعضی از خودروها بوده که وظیفه انتقال نیرو از موتور به چرخ‌ها را بر عهده دارد؛ گیربکس اتوماتیک، عمل تعویض دنده را به صورت خودکار انجام می‌دهد. این قطعه در خودروها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد و از طرفی پیچیده بودن آن، باعث شده است که هر کسی توان تعمیر آن را نداشته باشد. در این مقاله ما بزرگترین تعمیرگاه که به تعمیر گیربکس اتومات در شهریار مشغول است را معرفی خواهیم کرد.

 

آیا تعمیر گیربکس اتوماتیک با دنده‌ای متفاوت است؟

بسیاری از افراد می‌خواهند بدانند که آیاد تعمیر گیربکس اتومات با دنده‌ای تفاوتی دارد؟ آیا هزینه تعمیر این دو با یکدیگر متفاوت است؟ در جواب باید گفت که، گیربکس‌های اتوماتیک نسبت به گیربکس‌های دنده‌ای از فناروی متفاوتی برخوردار هستند و چند قطعه در گیربکس‌های اتومات وجود دارند که این قطعات در مدل‌های دنده‌ای به کار نرفته‌اند؛ پس جواب سوال شما مثبت است، تعمیر گیربکس‌های اتوماتیک نیاز به دانش تخصصی دارد و از عهده هر تعمیرکاری بر نمی‌آید.

همچنین باید به این نکته هم اشاره کرد که برخلاف گیربکس‌های دنده‌ای، جعبه دنده‌های اتومات از مدل‌های مختلفی برخوردار هستند و هر مدل نیاز به روش تعمیر تقریباً متفاوتی دارد.

تعمیرگاه‌هایی که به تعمیر جعبه دنده‌های اتومات می‌پردازند، باید بتوانند انواع مدل‌های جعبه دنده اتوماتیک مانند مدل‌های AT، DCT، CVT وAMT  را تعمیر کنند؛ تعمیرگاه تخصصی تکنیک، به عنوان بزرگترین مرکز تعمیر گیربکس اتومات در شهریار شناخته شده و از تعمیرکاران بسیار متخصصی برخوردار می‌باشد که می‌توانند هرگونه جعبه دنده اتوماتیکی را تعمیر کنند.

 

بیشتر بخوانید: آموزش تعمیر گیربکس خودرو

 

بهترین تعمیرگاه خودرو در شهریار

 

بهترین تعمیرگاه خودرو در شهریار

 

اگر به دنبال بهترین تعمیرگاه خودرو در اندیشه یا شهریار هستید، باید به یک سری ویژگی‌ها توجه کنید تا مطمئن شوید که تعمیرگاه مدنظر شما یک تعمیرگاه تخصصی است یا خیر؛ از جمله ویژگی‌هایی که باید به آن‌ها توجه کنید می‌توان به  برخورداری از دانش فنی بالا، استفاده از بروزترین تجهیزات و استفاده از قطعات اورجینال به هنگام تعمیر اشاره کرد. در ادامه به معرفی کامل یک تعمیرگاه تخصصی اشاره خواهیم کرد:

1. استفاده از تجهیزات مدرن و بروز در تعمیرات

بهترین تعمیرگاه باید از جدیدترین تجهیزات برای ارائه خدمات تعمیرات خودرو به مشتریان استفاده کند. استفاده از تجهیزات مدرن باعث افزایش سرعت روند تعمیر شده و در عین حال، خودرو به بهترین نحو تعمیر خواهد شد؛ به همین دلیل، بهترین گزینه جهت تعمیر گیربکس اتومات که بسیار حساس و پیچیده می‌باشد، مراجعه به تعمیرگاهی است که از بروزترین تجهیزات استفاده می‌کند.

2. تعمیرکارانی با دانش فنی تخصصی و تجربه بالا

بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در تهران باید از مهندسانی متخصص و مجرب برخوردار باشد؛ این تعمیرکاران باید بتوانند انواع مشکلات گیربکس و دیگر مشکلات احتمالی در خودروها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن عیب یابی و به بهترین نحو تعمیر نمایند.

بسیار از مراکزی که خدمات تعمیر گیربکس را ارائه می‌دهند، توانایی تعمیر گیربکس‌های اتوماتیک را ندارند، برای همین خیلی مهم است که به یک تعمیرگاه مجهز و معتبر مانند تعمیرگاه تخصصی تکنیک مراجعه کرد.

3. ارائه خدمات تعمیراتی با قیمتی مناسب

بهترین تعمیرگاه‌ها تنها نباید به کیفیت و سرعت اهمیت دهند، بلکه باید خدمات خود را با قیمت‌های منصفانه ارائه دهند؛ درست است که تعمیرگاه‌های تخصصی نسبت به تعمیرگاه‌های معمولی، هزینه بیشتری را دریافت می‌کنند ولی این هزینه اضافه نباید خیلی زیاد باشد؛ اگر یک تعمیرگاه بخواهد خدمات حرفه‌ای را با قیمتی بسیار بالا ارائه دهد، پس نمی‌توان آن را بهترین تعمیرگاه معرفی کرد.

4. استفاده از قطعات اورجینال به هنگام تعمیر خودرو

دقت داشته باشید که بهترین تعمیرگاه‌ها، همیشه از بهترین قطعات یعنی قطعات اورجینال استفاده می‌کنند؛ به عنوان مثال، زمانی که به یک مرکز تعمیر گیربکس اتومات در شهریار می‌روید که خود را بهترین معرفی کرده است، این مرکز نباید در تعمیرات خود از قطعاتی استفاده کنند که به راحتی خراب شوند و صاحب ماشین مجدداً مجبور به صرف هزینه برای آن قطعات بشو.

تعمیرگاه تخصصی تکنیک به عنوان بهترین و بزرگترین تعمیرگاه خودرو در شهریار و اندیشه شناخته شده که به صورت تخصصی به تعمیر گیربکس اتومات در شهریار می‌پردازد؛ این تعمیرگاه بهترین خدمات تعمیراتی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با استفاده از قطعات اورجینال ارائه می‌دهد.

 

تماس با تعمیرگاه تکنیک: 02165259636

 

تعمیر گیربکس اتوماتیک در شهریار

تعمیر گیربکس اتوماتیک در شهریار

 

تعمیر یک جعبه دنده‌های اتومات به دلیل ساختار پیچیده و مدل‌های مختلفی که دارند، بسیار مشکل بوده و تعمیر آن‌های نیاز به دانش فنی و تخصصی بالایی دارد. گیربکس‌های اتومات نسبت به مدل‌های دنده‌ای از حساسیت بالاتری برخوردار هستند و در صورتی که به صورت صحیح از آن‌ها استفاده نشود، این گیربکس‌ها دچار مشکل خواهند شد.

از جمله رایج‌ترین مشکلاتی که جعبه دنده‌های اتوماتیک ممکن است با آن مواجه شوند می‌توان به عدم تعویض صحیح دنده، گاز هرز، تقه زدن به هنگام حرکت و قرار گرفتن در حالت اضطراری اشاره کرد؛ توجه داشته باشید که نباید به هر تعمیرگاهی برای تعمیر گیربکس اتوماتیک مراجعه کنید؛ تعمیرگاه تکنیک از بهترین تعمیرکاران و بروزترین تجهیزات برخوردار بوده و بهترین گزینه برای تعمیر گیربکس اتومات در شهریار و اطراف آن می‌باشد.

انواع خرابی گیربکس اتوماتیک

  • بوی سوختگی هنگام رانندگی
  • روشن شدن چراغ چک و هشدار
  • شنیدن صدای زود مانند
  • صدای تق تق یا وز وز هنگام رانندگی
  • عدم درگیر شدن گیربکس در هنگام حرکت و یا تاخیر در هنگام خلاصی خودرو
  • لغزش گیربکس
  • نشتی روغن گیربکس

 

پیشگیری از خرابی گیربکس اتومات

با رعایت برخی نکات ساده، می‌توان از خرابی گیربکس اتومات پیشگیری کرد و عمر مفید آن را افزایش داد. برخی از این نکات عبارتند از:

1. تعویض به موقع روغن گیربکس

2. عدم رانندگی در حالت خلاص در سراشیبی

3. عدم تعویض دنده در حال حرکت

4. عدم گاز دادن در حالت خلاص

5. عدم یدک کشی بارهای سنگین

6. سرویس دوره‌ای گیربکس

7.عدم شتاب گیری ناگهانی

8.عدم استفاده از سیستم لانچ کنترل به طور مداوم

 

 

بیشتر بخوانید: جلوبندی سازی در شهریار

 

هزینه تعمیر گیربکس اتومات در شهریار

 

هزینه تعمیر گیربکس اتومات در شهریار

 

قیمت تعمیر گیربکس اتوماتیک در شهریار به نوع خود و مشکلی که برای گیربکس پیش آمده است بستگی دارد؛ به عنوان مثال، باز و بسته کردن گیربکس جهت تعمیر یا تعویض، تعویض گردگیرهای گیربکس، تعویض کیت کلاچ و …، هر یک هزینه متفاوتی را در پی خواهند داشت، ولی به صورت کلی، هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک در شهریار با توجه به نوع خودرو، بین 1.5 تا 5 میلیون تومان خواهد شد.

در صورتی که هزینه‌های اضافی مانند تعمیر بخش‌های مختلف خودرو یا تعویض قطعات را هم در نظر بگیریم، هزینه نهایی بیشتر هم خواهد شد؛ ولی نگران نباشید، تعمیرگاه تکنیک توانسته است عنوان بهترین مرکز تعمیر گیربکس اتوماتیک در شهریار را بدست آورد، چراکه بهترین خدمات تعمیراتی را با قیمتی مناسب ارائه می‌دهد.

نتیجه گیری

برای تعمیر جعبه دنده اتوماتیک باید به یک تعمیرگاه تخصصی مراجعه کرد، چرا که گیربکس‌های اتوماتیک بسیار حساس و پیچیده بوده و هر تعمیرکاری توانایی تعمیر آن را ندارد؛ همچنین این گیربکس‌ها در مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند و به همین دلیل، هر تعمیرگاهی نمی‌تواند تمامی مدل‌های اینگونه جعبه دنده‌ها را تعمیر کند، پس باید به بهترین تعمیرگاه خودرو که می‌شناسید مراجعه کنید.

در صورتی که به دنبال بهترین و بزرگترین تعمیرگاه جهت تعمیر گیربکس اتومات در شهریار و جلوبندی سازی در اندیشه هستید، توسط شماره زیر با تعمیرگاه تخصصی تکنیک تماس حاصل نمایید.

تماس با تعمیرگاه تکنیک: 02165259636

مقالات مرتبط

دیدگاه
0 نظر تاکنون ارسال شده است