تعمیرگاه تکنیک

آموزش مکانیکی

آموزش جامع تعمیرات خودرو

تعمیرگاه تکنیک

تعمیر خودرو سواری

خدمات سرویس و تعمیر انواع خودرو

تعمیرگاه تکنیک

صفر تا 100 مکانیک

آموزش تمام فوت و فن مکانیکی

تعمیرگاه تکنیک

تعمیرگاه تکنیک بهترین مرکز عیب یابی و تعمیرات ماشین

0 تا 100 ماشــینو بــا مــا یاد بگیـــــــر...

مجموعه تعمیرگاه تکنیک با داشتن تیمی قوی و حرفه ای در زمینه تعمیرات خودرو اعم از مکانیکی، جلوبندی، باطری سازی، گیربکس اتوماتیک، تنظیم موتور ، تعویض روغن و… به صورت تخصصی فعالیت میکند. این مجموعه توانسته است با آموزش های حرفه ای و کاربردی خود، انجام تعمیرات خودرو را در کمترین زمان و بیشترین کاربرد به کاربران خود ارائه دهد.
اگر تعمیرکار و یا شاگرد مکانیک هستید و به دنبال آموزش برای متخصص شدن در رابطه با گیربکس هستید ، تیم تکنیک دوره های آموزشی بی نظیری در این زمینه تدارک دیده است که به زبان ساده و به صورت فوق تخصصی (هم عیب یابی ، هم تعمیرات) در خدمت شما عزیزان قرار گرفته است.

آموزش هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری است.

پیش نمایش دوره های آموزش تعمیر خودرو

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
تعمیرگاه تکنیک

معرفی دوره آموزشی تعمیرگاه تکنیک

تعمیرگاه تکنیک در دوره آموزشی تخصصی تعمیر و عیب یابی گیربکس دنده ای صفر تا 100 هر آنچه که هست را به زبان ساده و به صورت کاملا تخصصی به شما آموزش می دهد. تعمیرات گیربکس (چه دنده ای ، چه اتوماتیک) یک کار بسیار تخصصی می باشد و هر کسی قادر به انجام این کار نیست و شما می توانید با متخصص شدن در این رشته شغل مناسب و منبع درآمد بسیار بالایی داشته باشید.
این دوره توسط آقای شکری پشتیبانی می شود و  شما می توانید با مدرس دوره تماس بگیرید و بصورت کاملا رایگان مشاوره بگیرید. تمامی سوالات و مشکلات در طول دوره، توسط ایشان توضیح داده می شود تا هیچ مشکلی در آموزش شما پیش نیاید. این پشتیبانی و مشاوره رایگان فقط مخصوص افرادی است که این دوره را به صورت کامل تهیه کردند.

سرفصل دوره های تعمیرگاه تکنیک

تعمیرگاه تکنیک

صفر تا 100 عیب یابی ها به صورت کاملا تخصصی

تعمیرگاه تکنیک

رفع قطعی صدای زوزه دنده ها (100% تضمینی)

تعمیرگاه تکنیک

رفع قطعی پریدن دنده ها به بیرون

تعمیرگاه تکنیک

رفع قطعی تقه گیربکس

تعمیرگاه تکنیک

رفع قطعی بیرون زدن دنده عقب (100% تضمینی) فقط با تعمیر

تعمیرگاه تکنیک

رفع قطعی روغن ریزی

تعمیرگاه تکنیک

رفع قطعی صدای دنده برنجی و کشویی ها

تعمیرگاه تکنیک

مونتاژ و دمونتاژ صفر تا 100 گیربکس

مزایای دوره آموزشی تعمیرگاه تکنیک

تعمیرگاه تکنیک

خدمات تعمیر خودرو بصورت فنی و مهندسی

مکانیکی خودرو

مکانیکی انواع خودرو در تعمیرگاه تکنیک کاملاً مهندسی و با استفاده از ابزار و قطعات تخصصی انجام می شود. خدمات مکانیکی شامل اکثر برندهای مطرح ایرانی و خارجی خودرو مثل : سایپا ، ایران خودرو ، لکسوس ، بنز ، بی ام و ، تویوتا ، هیوندا و… می باشد.

جلوبندی سازی

خدمات جلوبندی سازی در این تعمیرگاه شامل سرویس جلوبندی، تنظیم زاویه‌ چرخ‌ ها و رفع لاستیک سایی، تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن‌ ریزی و … می باشد. در این مجموعه خدمات جلوبندی و تعمیر سیستم تعلیق خودروها توسط افراد متخصص انجام می شود.

تعمیر گیربکس اتوماتیک

خدمات تعمیر انواع گیربکس اتوماتیک، الکترونیک تیپ ترونیک، استپ ترونیک، CVT، استرونیک و … یکی دیگر از تخصص های تعمیرگاه تکنیک می باشد. این خدمات شامل تعمیرات اساسی و یا تعویض گیربکس، تعمیرات ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه‌ تعویض دنده‌ ها و گاز هرز و… می باشد.

دیاگ تخصصی

انجام خدمات دیاگ تخصصی توسط دستگاه دیاگ با قابلیت تشخیص مشکلات برقی خودرو، سنسور های حیاتی خودرو مانند سنسور اکسیژن، سنسور کاتالیزور، سنسور ABS و اگر خودرو اتومات باشد قابلیت خواندن پارمترهایی مرتبط به گیرباکس خودرو مانند فشار روغن گیرباکس که برای تشخیص سلامت گیربکس بسیار با اهمیت و حیاتی است

تمامی خدمات تعمیر انواع خودرو در تعمیرگاه تکنیک به صورت کاملا تخصصی صورت می گیرد.

% 0
رضایت مشتری
+ 0
دوره های آموزشی
+ 0
هنرجویان
+ 0
تجربه کاری