بهترین تعمیرگاه تخصصی تیبا در تهران

بهترین تعمیرگاه تخصصی تیبا در تهران

مدیر سایت

هر خودرویی از خودروهای ساده گرفته تا خودروهای پیشرفته دنیا، با گذر زمان، دچار خرابی و مشکل خواهند شد؛ ولی ما با هر خودرویی کار نداریم، بلکه می‌خواهیم در مورد خودرو تیبا، بروز مشکل در تیبا و تعمیر مشکلات تیبا، اطلاعاتی به شما بدهیم. به صورت کلی، در این مقاله می‌خواهیم در مورد بهترین تعمیرگاه تخصصی تیبا در تهران با شما صحبت کنیم.

 

تعمیرگاه تخصصی تیبا در تهران؛ مشکلات فنی تیبا

پیش از بررسی تعمیرگاه تخصصی تیبا در تهران بهتر است کمی راجب مشکلات فنی تیبا با شما صحبت کنیم؛ تیبا حتی اگر که نو باشد، باز هم یکسری مشکلات فنی دارد که ممکن است شما آن را با خرابی خودرو اشتباه بگیرید:

1. پیشرانه

هنگامی که شما ماشین تیبا را استارت بزنید، متوجه صدای زیاد موتور خواهید شد و وقتی که دور موتور بالا برود، صدای موتور حتی بالاتر هم خواهد رفت؛ کارشناسان فنی خودرو می‌گویند که ماشین تیبا از عایق‌بندی خوبی برخوردار نمی‌باشد و به همین دلیل، صدای پیشرانه آن بالا است؛ متاسفانه صدای زیاد پیشرانه خودرو تیبا به اتاقکش هم خواهد رسید و سرنشینان را در مسافت‌های طولانی، خسته خواهد کرد.

سر و صدای ماشین تیبا یک امر طبیعی است، ولی اگر حس کردید که این سر و صدا از حد همیشگی بیشتر است، می‌توانید جهت بررسی و تعمیر، به تعمیرگاه تکنیکار که یک تعمیرگاه تخصصی تیبا در تهران است، مراجعه نمایید.

2. گیربکس و کیفیت مونتاژ

یکی دیگر از مشکلات فنی تیبا، گیربکس خشک آن می‌باشد که مشکل ساده‌ای هم نیست؛ گیربکس خشک تیبا باعث شده است که دنده‌ها به خوبی جا نروند و این مسئله نا به هنجار، برای رانندگان دردسرهای زیادی را به همراه داشته است. از طرفی، دنده عقب نیز با مشکلاتی روبرو است که به هنگام تعویض به این دنده، سر و صداهای زیادی را به وجود می‌آورد.

همچنین باید اشاره کرد که تیبا به خوبی مونتاژ نشده و حتی در برخی از موارد، قطعات داخلی این خودرو به خوبی در جای خود قرار ندارند؛ ماشین به خوبی رگلاژ نشده و درهای آن به صورت نرم و روان، باز و بسته نمی‌شوند.

مجموعه تکنیکار جدا از آموزش تعمیر گیربکس تیبا به آموزش عیب یابی گیربکس نیز می‌پردازد.

3. کلاچ

صفحه کلاچ تیبا تنها با گذشت مسافتی در حدود 30 هزار کیلومتر، به اتمام خواهد رسید؛ معمولاً، صفحه کلاچ‌های استاندارد می‌توانند در حدود 50 تا 60 هزار کیلومتر به کار خود ادامه دهند. یکی از نشانه‌ای اصلی اتمام صفحه کلاچ این است که کلاچ به تدریج سفت شده و دنده‌ها به خوبی جا نمی‌روند؛ در صورتی که با این مشکل مواجه شدید، می‌توانید جهت تعویض صفحه کلاچ، به تعمیرگاه تخصصی تیبا در تهران یعنی تکنیکار، مراجعه کنید.

4. بلبرینگ

در صورتی که بلبرینگ‌ها در چرخ‌های عقب و جلو مناسب نباشند، نمی‌توان از وسیله نقلیه به خوبی استفاده کرد، از آن مهمتر، بلبرینگ نامناسب بسیار خطرناک می‌باشد؛ در صورتی که بلبرینگ‌های خودرو تیبا شما با مشکل مواجه شد، حتماً به بهترین تعمیرگاه تخصصی تیبا در تهران مراجعه کنید.

 

تکنیکار؛ بهترین تعمیرگاه تیبا در تهران

بهترین تعمیرگاه تیبا در تهران

تعمیرگاه تخصصی تکنیکار به عنوان بهترین تعمیرگاه تیبا در تهران شناخته شده که بهترین خدمات تعمیراتی را زیر نظر مهندسان مجرب و متخصص، ارائه می‌دهد. در ادامه ما به شما ویژگی‌های اصلی یک تعمیرگاه خوب را توضیح خواهیم داد:

1. خوش قول بودن

تعمیرگاه‌های تخصصی باید رو حرفی که به مالک ماشین زده است، پایبند باشد و در زمان مقرر و به همان صورت که گفته بود، ماشین را به مالک تحویل دهد؛ یا در صورتی که به هر دلیل، خودرو برای زمان مقرر آماده نمی‌شود، تغییر وضعیت را به مالک خودرو اطلاع دهد.

نکته: تأخیر یک روزه برای تعمیرات سنگین و یا چند ساعته برای تعمیرات سبک، یک امر طبیعی بوده و مالک خودرو نباید از این تأخیرات کوچک، ناراحت شود.

2. اطلاعات به روز

تمامی صنایع از جمله صنعت خودروسازی و تعمیر خودرو، روز به روز در حال پیشرفت هستند؛ تعمیرگاه تکنیکار به عنوان یک تعمیرگاه تخصصی تیبا در تهران جهت جلب رضایت هرچه بیشتر مالکین خودروهای تیبا، همگام با پیشرفت‌های صنایع تعمیرات خودرو، دانش خود را بروز کرده تا بتواند به بهترین نحو، ماشین‌های تیبا را تعمیر کند.

مشخصاً در صورتی که یک تعمیرکار از اطلاعات بروزی برخوردار نباشد، نمی‌تواند بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد. همچنین افرادی که تجربه بالایی دارند، می‌دانند که بهترین تعمیرگاه، تعمیرگاهی است که تعمیرکاران آن بتوانند به خوبی مشکل را تشخیص داده و مشکل را به بهترین نحو تعمیر نمایند.

3. توانایی تشخیص سریع

امروزه با وجود مشاغلی مانند اسنپ، تپسی و …، خودروها تنها برای استفاده شخصی به کار نمی‌روند، بلکه وسیله‌ای برای امرار معاش شده‌اند؛ با وجود شرایط اقتصادی سختی که در آن قرار داریم، یک تعمیرکار متخصص نباید به بهانه تشخیص عیب یابی، خودرو را به مدت طولانی در تعمیرگاه نگه دارد؛ تعمیرکاران متخصص باید بتوانند مشکل خودرو را به سرعت تشخیص دارد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، عیب ماشین را رفع کنند.

 

بیشتر بخوانید: آموزش تعمیر موتور خودرو 

 

چه زمان به بهترین تعمیرگاه تیبا در تهران مراجعه کنیم؟

زمان مراجعه به بهترین تعمیرگاه تیبا در تهران

زمانی که خودرو تیبا شما دچار هر یک از مشکلات زیر شد، می‌توانید به تعمیرگاه تخصصی تکنیکار که بهترین تعمیرگاه تیبا در تهران است، مراجعه کنید تا بهترین خدمات تعمیراتی را از طرف کارشناسان ما، دریافت نمایید:

 • اگزوز خودرو صدا می‌دهد
 • برف پاک کن خوب عمل نمی‌کند
 • بوق کار نمی‌کند
 • خودرو استارت می‌خورد ولی روشن نمی‌شود یا بد روشن می‌شود یا زود خاموش می‌شود
 • خودرو استارت نمی‌زند
 • خودرو در دست انداز صدای شدید دارد
 • درب با ریموت باز نمی‌شود
 • دسته دنده لرزش دارد
 • دنده بد جا می‌رود
 • راهنمای عیب یابی سیستم سوخت رسانی تیبا یورو ۴
 • راهنمای عیب یابی کولر تیباTBADG1I31
 • شیشه بالابر کار نمی‌کند
 • شیشه جلو دچار ترک شده است؟
 • فرمان هنگام چرخش صدا می‌دهد
 • فن بخاری هنگام کارکرد صدای زوزه مانند دارد
 • کلید داخل مغزی سوئیچ گیر می‌کند
 • کولر باد گرم می‌زند
 • کیلومتر شمار کار نمی‌کند
 • گیربکس روغن ریزی دارد
 • موتور خودرو هنگام رانندگی خاموش می‌شود
 • موتورخودرو روغن کم می‌کند

بیشتر بخوانید: آموزش تعمیر موتور TU5

نتیجه گیری

تعمیرگاه تکنیک کار به عنوان بهترین تعمیرگاه تخصصی تیبا در تهران شناخته شده که بهترین خدمات تعمیراتی این خودرو را با بالاترین کیفیت ارائه می‌دهد؛ تعمیرکاران این تعمیرگاه تخصصی از مهارت بسیار بالایی برخوردار بوده و می‌توانند به سرعت، مشکل خودرو شما را تشخیص دهند و با دانش بروزی که دارند، آن مشکل را به بهترین نحو، رفع کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعمیر خودرو تیبا خود، توسط شماره زیر با بهترین تعمیرگاه خودرو در اندیشه یعنی مجموعه تعمیرگاهی تکنیک کار، تماس حاصل نمایید.

 

مقالات مرتبط

دیدگاه
0 نظر تاکنون ارسال شده است